Nieuw

Prev
Next

€1.495,- (excl.)

Reageren
Mail naar vriend

Utrecht

Veilingstraat

2 slaapkamers80 m²

Veilingstraat

Een luxe en licht driekamerappartement met een balkon en een overdekte parkeerplaats in een afgesloten parkeerkelder. Het appartement is gevestigd in het appartementencomplex “Crescendo” dat deel uitmaakt van drie appartementenblokken, gelegen rondom een ruime en groene binnentuin. Het binnengebied wordt ‘s avonds automatisch afgesloten en is dan alleen toegankelijk voor bewoners. De jaren 30 herleven hier, maar dan in een modern jasje. De stijl van het nieuwe woongebied sluit aan bij die van omliggende bebouwing.

Dit voormalige bedrijventerrein is volledig getransformeerd naar een hoogwaardige stadswoonwijk op slechts vijf minuten van het centrum en centraal station. De prachtige haven vormt het hart van deze hippe, leuke en bijzondere wijk. Er zijn diverse uitstekende restaurants met gezellige terrassen gevestigd waar tot in de late uurtjes van de zon wordt genoten. De binnenstad wordt binnenkort nog beter bereikbaar door een fiets- en voetgangersbrug tussen de Croeselaan en het Moreelsepark.

Het appartement heeft twee ruime slaapkamers, een fraai balkon waar je de gehele dag kunt genieten van de zon en een eigen parkeerplaats in de afgesloten parkeergarage. Bijzonder zijn de hoge ramen, die doorlopen van plafond tot vloer, dit geeft veel lichtinval. De badkamer is voorzien van een douche, wastafel en ligbad. De keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur zoals een oven, magnetron, koelkast en vaatwasser. Tevens is er een apart washok met wasmachine en wasdroger aansluitingen. In de kelder bevindt zich een ruime berging.

Oppervlakte: 80m2

Lees meer

Details

  • Borgbedrag€1.495,-
  • Ligging
  • Beschikbaar per01-10-2017
  • Beschikbaar tot-
  • Soort woningAppartement
  • InterieurGestoffeerd
  • ParkerenPrivé
  • Woonoppervlakte80 m²
  • Slaapkamers2
  • Badkamers1
  • Toiletten1
  • Delen-
  • Type vloerLaminaat
  • Anti-allergisch-
  • Internet-
  • LiftJa
  • BalkonAchterkant
  • DakterrasNee
  • TuinGemeenschappelijk
  • Vaatwassertrue
  • Oventrue
  • Magnetrontrue
  • Koelkasttrue
  • Vriezertrue
  • Bad
  • Wasmachine-
  • Droger-
Kaart
Streetview
Uw landelijke partner in verhuur sinds 2002